UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może warto do tego młodego perpektywicznego zespołu dodać szczyptę doświadczenia. Z tego co wiem to jest w Elblągu paru doświadczonych chłopaków, którzy chcieliby wesprzeć klub. Czekają na sygnał. ..

truso 84