UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@:( - To prawda miasto mało funduje pieniądze na inne sporty. Jak skysze że piłka nożna to aż mnie w drugą. A tu BRAWO 👏 dla chłopaków i fakt walczyli dzielnie :)


Anuluj