UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My mamy aż 3 drużyny mocne: kobiety superliga, mężczyźni 1 liga i nozna 2 liga. I co teraz ? Czytałeś wcześniejsze komentarze? Kwidzyn stać na 4 drużyny szczypiorniaka. A u nas? Zaorać wszystko. Elbląg to jednak w większości przypadków stan umysłu.
:)