UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ani grosza z kasy miasta na to dziadostwo. nie mozemy sie rozdrabniac na pseudodruzyny w niszowych sportach. Musimy miec 2-3 mocne druzyny promujace miasto, a nie grupki cwaniaczkow pasozytujacych na piniadzch podatnikow za poziom sportowy rodem z wf-u


Anuluj