UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ani grosza z kasy miasta na to dziadostwo. nie mozemy sie rozdrabniac na pseudodruzyny w niszowych sportach. Musimy miec 2-3 mocne druzyny promujace miasto, a nie grupki cwaniaczkow pasozytujacych na piniadzch podatnikow za poziom sportowy rodem z wf-u