UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
My mamy aż 3 drużyny mocne: kobiety superliga, mężczyźni 1 liga i nozna 2 liga. I co teraz ? Czytałeś wcześniejsze komentarze? Kwidzyn stać na 4 drużyny szczypiorniaka. A u nas? Zaorać wszystko. Elbląg to jednak w większości przypadków stan umysłu.
:)