UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może warto do tego młodego perpektywicznego zespołu dodać szczyptę doświadczenia. Z tego co wiem to jest w Elblągu paru doświadczonych chłopaków, którzy chcieliby wesprzeć klub. Czekają na sygnał. ..

truso 84

Anuluj