UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może warto do tego młodego perpektywicznego zespołu dodać szczyptę doświadczenia. Z tego co wiem to jest w Elblągu paru doświadczonych chłopaków, którzy chcieliby wesprzeć klub. Czekają na sygnał. ..
truso 84