A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ten czopek to wszędzie się wciska. Elblażanie już dawno temu tobie podziękowali. Zejdź chłopie ze sceny i przestań robić z siebie gwiazdora.
Portel to odpryski elbląskiego czerwonego komuchostwa, razem z betonem władzy miejscowej i Faworą jurkiem. .. .. cenzorzy się znaleźli. .. ..
A gronkowiec złocisty - gratis
@Luissa - Przecież to inicjuje UM więc będzie lipa. Za wszystko za co się biorą jest masakra.
Szkoda
Zamknąć te hospicjum a nie szpital. Wyjdzie to na dobre obywatelom. Tam się liczy rachunek ekonomiczny szpitala a nie zdrowie pacjęta.
Dla mnie to tylko pokazanie jak będą ciecia łóżek w oddziałach dziecięcych bo na tych oddziałach szpital nie zarobi. Taka jest przykra prawda i robi się to w białych rękawiczkach pani dyrektor z wojewódzkiego już od dawna chciała się pozbyć oddziału dziecięcego, bo ma tym nie zbije kapusty. Smutne.
Likwidują wszystko co było jeszcze dobre i funkcjonowało smutne
Bezczelność prezydentów, dyrektorów, posłów osiągnęła apogeum. Gdzie jest rozmowa z mieszkańcami, skazanymi na ich brewerie. Oni "bez kolejki", a elblążanka skazana na łaskę. Taka decyzja powinna być poprzedzona konsultacjami środowiskowymi, a oni idą od końca, gabinetowo, już dokonują swoich geszeftów, bo wygodniej, bo się pozbywają. Zgroza, że jeszcze 3 lata.
jak widzę te mordy zawszone to mi się sra. .. .. ć zaczyna chcieć