UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamknąć te hospicjum a nie szpital. Wyjdzie to na dobre obywatelom. Tam się liczy rachunek ekonomiczny szpitala a nie zdrowie pacjęta.

Po

Anuluj