UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla mnie to tylko pokazanie jak będą ciecia łóżek w oddziałach dziecięcych bo na tych oddziałach szpital nie zarobi. Taka jest przykra prawda i robi się to w białych rękawiczkach pani dyrektor z wojewódzkiego już od dawna chciała się pozbyć oddziału dziecięcego, bo ma tym nie zbije kapusty. Smutne.
Jamajos