UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla mnie to tylko pokazanie jak będą ciecia łóżek w oddziałach dziecięcych bo na tych oddziałach szpital nie zarobi. Taka jest przykra prawda i robi się to w białych rękawiczkach pani dyrektor z wojewódzkiego już od dawna chciała się pozbyć oddziału dziecięcego, bo ma tym nie zbije kapusty. Smutne.

Jamajos