A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co masz namyśli "Zgroza, że jeszcze 3 lata. "- Czyżby PiS i rząd??? Jeżeli tak to wytłumacz, dlaczego ich za to winisz? Przecież Elbląg to tylko miejscowość (zresztą samorządowa)a nie Państwo !
POszli WON szkodniki jedne!
może rzepowa odejdzie
Wcislo pierwszy ginekolog PO
To szpital marszałkowski a wiec odpowiada za to PO/PSL. Nowoczesny trakt porodowy nie załatw sam wszystkiego, potrzebny do tego jest tez personel.
Obsada w wojewódzkim jest tak liczna że trzeba jej dać jakieś zatrudnienie a położnictwo i ginekologia są lepiej płatne niż pediatria więc ten ruch mnie nie zdziwił.
Ta reorganizacja to bardzo poważny błąd zarówno władz miasta jak też dyrekcji szpitala miejskiego.
Bez żadnej logicznej przesłanki likwiduje się jeden z oddziałów PiG i dopuszcza do sytuacji że w razie kolejnej fali epidemii może dojść do zamknięcia jedynego oddziału PiG w mieście. Rozumiem że o sprawie zadecydowały prawdopodobnie koszty choć myślę że nie tylko, ale te wynikają głównie z jakości zarządzania.