87
18.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co masz namyśli "Zgroza, że jeszcze 3 lata. "- Czyżby PiS i rząd??? Jeżeli tak to wytłumacz, dlaczego ich za to winisz? Przecież Elbląg to tylko miejscowość (zresztą samorządowa)a nie Państwo !
(2020.09.21)

info

0  
  0
POszli WON szkodniki jedne!
(2020.09.21)

info

0  
  0
może rzepowa odejdzie
(2020.09.21)

info

1  
  0
Wcislo pierwszy ginekolog PO
(2020.09.21)

info

1  
  0
To szpital marszałkowski a wiec odpowiada za to PO/PSL. Nowoczesny trakt porodowy nie załatw sam wszystkiego, potrzebny do tego jest tez personel.
(2020.10.05)

info

0  
  0
Obsada w wojewódzkim jest tak liczna że trzeba jej dać jakieś zatrudnienie a położnictwo i ginekologia są lepiej płatne niż pediatria więc ten ruch mnie nie zdziwił.
(2020.10.05)

info

0  
  0
Ta reorganizacja to bardzo poważny błąd zarówno władz miasta jak też dyrekcji szpitala miejskiego. Bez żadnej logicznej przesłanki likwiduje się jeden z oddziałów PiG i dopuszcza do sytuacji że w razie kolejnej fali epidemii może dojść do zamknięcia jedynego oddziału PiG w mieście. Rozumiem że o sprawie zadecydowały prawdopodobnie koszty choć myślę że nie tylko, ale te wynikają głównie z jakości zarządzania.
(2020.10.05)

info

0  
  0