UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezczelność prezydentów, dyrektorów, posłów osiągnęła apogeum. Gdzie jest rozmowa z mieszkańcami, skazanymi na ich brewerie. Oni "bez kolejki", a elblążanka skazana na łaskę. Taka decyzja powinna być poprzedzona konsultacjami środowiskowymi, a oni idą od końca, gabinetowo, już dokonują swoich geszeftów, bo wygodniej, bo się pozbywają. Zgroza, że jeszcze 3 lata.


Anuluj