UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bezczelność prezydentów, dyrektorów, posłów osiągnęła apogeum. Gdzie jest rozmowa z mieszkańcami, skazanymi na ich brewerie. Oni "bez kolejki", a elblążanka skazana na łaskę. Taka decyzja powinna być poprzedzona konsultacjami środowiskowymi, a oni idą od końca, gabinetowo, już dokonują swoich geszeftów, bo wygodniej, bo się pozbywają. Zgroza, że jeszcze 3 lata.