UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ten czopek to wszędzie się wciska. Elblażanie już dawno temu tobie podziękowali. Zejdź chłopie ze sceny i przestań robić z siebie gwiazdora.
mustafa
A ten czopek to wszędzie się wciska. Elblażanie już dawno temu tobie podziękowali. Zejdź chłopie ze sceny i przestań robić z siebie gwiazdora.
mustafa