UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ten czopek to wszędzie się wciska. Elblażanie już dawno temu tobie podziękowali. Zejdź chłopie ze sceny i przestań robić z siebie gwiazdora.

mustafa

Anuluj