UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie to tylko pokazanie jak będą ciecia łóżek w oddziałach dziecięcych bo na tych oddziałach szpital nie zarobi. Taka jest przykra prawda i robi się to w białych rękawiczkach pani dyrektor z wojewódzkiego już od dawna chciała się pozbyć oddziału dziecięcego, bo ma tym nie zbije kapusty. Smutne.
Jamajos