UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy bym miał lepiej, ale czuje sie oszukany bo pan Duda obiecywal emerutom cuda wianki a teraz sie na nas wypiął. Ja zamiast tej trzynastki wolalbym miec godna emeryture adekwatna do tego ile sie w życiu napracowałem zeby na godne zycie mnie było stac a nie jednorazowe kieszonkowe. I dostęp do państwowej opieki zdrowotnej. W tym tygodniu za teleporade musiałem zapłacic 50 zł to jest skandal!!

Edward Sztorc

Anuluj