UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja tez mam 1300 zl. i zycze wszystkim kolorowych snow, bo ja to sie ciesze byle czym. , a jak 13 wpadnie, to zapamietaj sobie Ty leniu paskudny - ja na nia pracowalem 45 lat, a ty leniu chcialbys mi ja zabrac. .70+

70+

Anuluj