UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja tez mam 1300 zl. i zycze wszystkim kolorowych snow, bo ja to sie ciesze byle czym. , a jak 13 wpadnie, to zapamietaj sobie Ty leniu paskudny - ja na nia pracowalem 45 lat, a ty leniu chcialbys mi ja zabrac. .70+
70+