Wybrany wątek opinii

ja tez mam 1300 zl. i zycze wszystkim kolorowych snow, bo ja to sie ciesze byle czym. , a jak 13 wpadnie, to zapamietaj sobie Ty leniu paskudny - ja na nia pracowalem 45 lat, a ty leniu chcialbys mi ja zabrac. .70+
70+ (2020.09.19)
@70+ - Jak się człowiek nisko ceni to się z byle ochłapu cieszy, współczuję. Komuno wróć!
(2020.09.19)
Powrót do komentarzy