UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja tez mam 1300 zl. i zycze wszystkim kolorowych snow, bo ja to sie ciesze byle czym. , a jak 13 wpadnie, to zapamietaj sobie Ty leniu paskudny - ja na nia pracowalem 45 lat, a ty leniu chcialbys mi ja zabrac. .70+

70+