UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem czy bym miał lepiej, ale czuje sie oszukany bo pan Duda obiecywal emerutom cuda wianki a teraz sie na nas wypiął. Ja zamiast tej trzynastki wolalbym miec godna emeryture adekwatna do tego ile sie w życiu napracowałem zeby na godne zycie mnie było stac a nie jednorazowe kieszonkowe. I dostęp do państwowej opieki zdrowotnej. W tym tygodniu za teleporade musiałem zapłacic 50 zł to jest skandal!!
Edward Sztorc