UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak słyszę słowo centralizacja wiadomo co będzie już w szkołach i przedszkolach scentralizowanano etaty skonczo się zwolnieniami obniżeniem etatów a co za tym idzie pracy ponad siły tu będzie to samo zobaczycie

Kat