UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli ginekologia i położniczy będą w Wojewódzki to na pewno nie będę tam rodzic wybiorę inne miasto. .. Nie wyobrażam sobie żeby na Żeromskiego nie było ginekologi i położniczego tam. Jest najlepsza opieka i położne. ..

Dzoana

Anuluj