UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy w miejskim wymienią okna, wyremontują toalety bo jak do tej pory to coś okropnego żeby w dzisiejszych czasach wygląd sal był jak z filmu "Czarnobyl".

Wstyd

Anuluj