UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy w miejskim wymienią okna, wyremontują toalety bo jak do tej pory to coś okropnego żeby w dzisiejszych czasach wygląd sal był jak z filmu "Czarnobyl".
Wstyd
Ciekawe czy w miejskim wymienią okna, wyremontują toalety bo jak do tej pory to coś okropnego żeby w dzisiejszych czasach wygląd sal był jak z filmu "Czarnobyl".
Wstyd