UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd Miasta niech scentralizuja. Jest Ratusz i Ratusz Staromiejski - bez sensu. W tym na Starym Mieście można zrobić oddział zakaźny i tak tam jakaś zaraza siedzi.
Urząd Miasta niech scentralizuja. Jest Ratusz i Ratusz Staromiejski - bez sensu. W tym na Starym Mieście można zrobić oddział zakaźny i tak tam jakaś zaraza siedzi.