48
03.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Patrze przez okienko i ciesze sie ze bede mial prosty chodnik
(2020.09.03)
jak głosujesz tak masz, czyli g. .. w rzece, przerzucanie dziecka przez płot, stanie na światełkach zamiast jazdy itd, . .. no jak głosujesz tak masz, na tym polega demokracja
Swatch (2020.09.03)

info

2  
  4
Liczysz tu na odpowiedź Tadeusza? Zapewniam, że radzi sobie bardzo dobrze.
(2020.09.03)
No faktycznie masakra i żyć się nie da. Miasto powinno na ten okres przekwaterować bidulki do Mariota. Ja przez 3 lata, śnieg deszcz, mgła i ciemnica, jeździłem do Gdańska gdy 7 była w remoncie, i nikt mi i wielu innym nie zabezpieczył prostej drogi. Ci pokrzywdzeni przez los, muszą skakać przez płot który sami sobie postawili. Teraz zażądajcie szlabanów, by wam nie hałasowali głośnym chodem po oknami. Tam aż się prosi o ścieżkę rowerową, tyle miejsca. Chciejstwo stało się sensem życia, bo przecież 21wiek, Gdyby miasto było stać to wynajęłoby firmę która zrobiła by ten remont bezwykopowo.
zagotowana (2020.09.03)

info

11  
  0
gazeta wymysla tematy z d
(2020.09.03)
truuuuudne srpaaaawy, bo mieszkańcy nie maja z tylu budynku drugiego wyjścia od podwórka, czekaj zaraz. .. .????; /
i co teras (2020.09.04)

info

7  
  0
To nie panowie wykonujacy ta prace nie pomysleli o dojsciu do kletek, tak zawsze jest w tym miescie, to zlecajacy (UM)te wszystkie inwestycje - remonty, naprawy powinien w kontraktach zobowiazac wykonawcow do prac zgodnie z przepisami BHP a tak ze do wykonania tych prac zgodnie ze sztuka remontowa. Tylko na tych sprawach trzeba sie znac. Podobnie sprawa nadzoru i kontroli tych prac lezy od wielu lat, co widac przy oddawanych co rusz inwestycji bubli. Pracuje od wielu lat na zachodzie I takiej tolerancji na buble jaka jest w Elblagu jeszcze nie spotkalem. Opozycja by to wykotrzystala I gosc by wylecial po pierwszej spartaczonej inwestycji, no ale tu jest Polska im wiekszy partacz tym wieksza slawa - patrz Rafalek znowu z tym samym szambem w roli glownej- juz nie dlugo bedzie mogl startowac spokojnie na przewodniczacego Unii.
Gosc (2020.09.04)

info

4  
  7
Bardzo dobry post, tez tak uważam rzucic dzieciaka przez płot i niech ląduje na dwie nózki, to chyba nie jest az tak wiele za te 500 plus, moj kot -- jak tak robię, ląduje skubany na cztery łapy i nawet nie wie cwaniak, ze mogłby za ten wyczyn kasować niezłą kasę.
Kulą w płot i na dwie nózki (2020.09.04)
To bez pasów (których jest w Elblągu nasrane)nie potrafisz przejść przez jezdnię, bo pasy zobowiązują kierowcę na zatrzymanie się przed jegomościem?
myk (2020.09.04)
wogóle ekipa masakra tam jest
(2020.09.04)

info

0  
  3