UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
To nie panowie wykonujacy ta prace nie pomysleli o dojsciu do kletek, tak zawsze jest w tym miescie, to zlecajacy (UM)te wszystkie inwestycje - remonty, naprawy powinien w kontraktach zobowiazac wykonawcow do prac zgodnie z przepisami BHP a tak ze do wykonania tych prac zgodnie ze sztuka remontowa. Tylko na tych sprawach trzeba sie znac. Podobnie sprawa nadzoru i kontroli tych prac lezy od wielu lat, co widac przy oddawanych co rusz inwestycji bubli. Pracuje od wielu lat na zachodzie I takiej tolerancji na buble jaka jest w Elblagu jeszcze nie spotkalem. Opozycja by to wykotrzystala I gosc by wylecial po pierwszej spartaczonej inwestycji, no ale tu jest Polska im wiekszy partacz tym wieksza slawa - patrz Rafalek znowu z tym samym szambem w roli glownej- juz nie dlugo bedzie mogl startowac spokojnie na przewodniczacego Unii.
Gosc