48
03.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
niech wyłożą te palety bo nie ma nic
(2020.09.04)
Typowi roszczeniowcy tam mieszkają. Przechodzac zawsze ktoś dziwny tam albo stoi j plotkuje a to zle a to zle albo puszcza muzyke z okna siedzac w oknie. 3ci swiat. :)
CH (2020.09.04)

info

6  
  0
Hrabstwo z komunalnych budynków - a skąd wiesz że ktoś nie kupił tam mieszkania?? … na moim osiedlu tez robią remont nie myślą ze samochód nie wjedzie na osiedle … że nie ma jak wyjść z klatki … ja rozumiem że coś trzeba zrobić ale można też nie utrudniać specjalnie życia mieszkańcom.
elblążanka89 (2020.09.04)
Portel kolejny raz robi "zadymę". Jeżeli chcecie mieć rzetelny temat to popytajcie kilku mieszkańców tej ulicy. A tak. .. .. robicie tylko dym. Nie jestem przekonany, że to ktoś z tej ulicy napisał coś takiego a jeżeli już. .. to jedna owca zawsze się znajdzie. O remont tej ulicy mieszkańcy w ramach Budżetu Obywatelskiego walczyli od początku jego powstania i zdają sobie sprawę, że przy takiej zabudowie i braku miejsc muszą prze te 4-5 tygodni przeżyć bałagan. A malkontenci. .. .. po zakończeniu inwestycji zaczną opowiadać jak to ONI ZAŁATWILI, że jedzie się bez wstrząsów i nie potyka o zapadnięte płytki chodnika. Ci ludzie tak mają.
(2020.09.04)

info

7  
  1
Małe wałęsy trenują :D
(2020.09.04)

info

0  
  0
ludziom od 500+ miesza się w głowach
(2020.09.04)

info

3  
  0
ludzie chcieliby mieszkać w apartamentach a płacić jak za hotel pracowniczy szlachta zaściankowa
(2020.09.04)

info

3  
  0
niech im rampe za 70 tysiecy zrobia na ten czas remontu bo gazeta to lubi tak podawac w liczbach koszta jakie to unas intratne inwestycje rpzechodza
(2020.09.04)

info

0  
  0
zamiast sie cieszyć że będzie nowy chodnik i równa nawierzchnia to buractwo marudzi. .. .w slamsach na pekinie wychowani. .. ..
Skłodowska też była kobiet (2020.09.04)

info

1  
  0
tym o niższym IQ z dobrobytu odbija, efekt jest widać, zapłacą tak jak za dobrobyt Gierka.
(2020.09.05)

info

1  
  0