A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niech wyłożą te palety bo nie ma nic
Typowi roszczeniowcy tam mieszkają. Przechodzac zawsze ktoś dziwny tam albo stoi j plotkuje a to zle a to zle albo puszcza muzyke z okna siedzac w oknie. 3ci swiat. :)
Hrabstwo z komunalnych budynków - a skąd wiesz że ktoś nie kupił tam mieszkania?? … na moim osiedlu tez robią remont nie myślą ze samochód nie wjedzie na osiedle … że nie ma jak wyjść z klatki … ja rozumiem że coś trzeba zrobić ale można też nie utrudniać specjalnie życia mieszkańcom.
Portel kolejny raz robi "zadymę". Jeżeli chcecie mieć rzetelny temat to popytajcie kilku mieszkańców tej ulicy. A tak. .. .. robicie tylko dym. Nie jestem przekonany, że to ktoś z tej ulicy napisał coś takiego a jeżeli już. .. to jedna owca zawsze się znajdzie. O remont tej ulicy mieszkańcy w ramach Budżetu Obywatelskiego walczyli od początku jego powstania i zdają sobie sprawę, że przy takiej zabudowie i braku miejsc muszą prze te 4-5 tygodni przeżyć bałagan. A malkontenci. .. .. po zakończeniu inwestycji zaczną opowiadać jak to ONI ZAŁATWILI, że jedzie się bez wstrząsów i nie potyka o zapadnięte płytki chodnika. Ci ludzie tak mają.
Małe wałęsy trenują :D
ludziom od 500+ miesza się w głowach
ludzie chcieliby mieszkać w apartamentach a płacić jak za hotel pracowniczy szlachta zaściankowa
niech im rampe za 70 tysiecy zrobia na ten czas remontu bo gazeta to lubi tak podawac w liczbach koszta jakie to unas intratne inwestycje rpzechodza
zamiast sie cieszyć że będzie nowy chodnik i równa nawierzchnia to buractwo marudzi. .. .w slamsach na pekinie wychowani. .. ..
tym o niższym IQ z dobrobytu odbija, efekt jest widać, zapłacą tak jak za dobrobyt Gierka.