UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No faktycznie masakra i żyć się nie da. Miasto powinno na ten okres przekwaterować bidulki do Mariota. Ja przez 3 lata, śnieg deszcz, mgła i ciemnica, jeździłem do Gdańska gdy 7 była w remoncie, i nikt mi i wielu innym nie zabezpieczył prostej drogi. Ci pokrzywdzeni przez los, muszą skakać przez płot który sami sobie postawili. Teraz zażądajcie szlabanów, by wam nie hałasowali głośnym chodem po oknami. Tam aż się prosi o ścieżkę rowerową, tyle miejsca. Chciejstwo stało się sensem życia, bo przecież 21wiek, Gdyby miasto było stać to wynajęłoby firmę która zrobiła by ten remont bezwykopowo.

zagotowana

Anuluj