Wybrany wątek opinii
Płot?
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
A ty Tadeusz jak sobie radzisz?z jedną nogą. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Patrze przez okienko i ciesze sie ze bede mial prosty chodnik
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Liczysz tu na odpowiedź Tadeusza? Zapewniam, że radzi sobie bardzo dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0