Wybrany wątek opinii

Płot?
(2020.09.03)
A ty Tadeusz jak sobie radzisz?z jedną nogą. .. .
(2020.09.03)
Patrze przez okienko i ciesze sie ze bede mial prosty chodnik
(2020.09.03)
Liczysz tu na odpowiedź Tadeusza? Zapewniam, że radzi sobie bardzo dobrze.
(2020.09.03)
Powrót do komentarzy