UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To bez pasów (których jest w Elblągu nasrane)nie potrafisz przejść przez jezdnię, bo pasy zobowiązują kierowcę na zatrzymanie się przed jegomościem?
myk
To bez pasów (których jest w Elblągu nasrane)nie potrafisz przejść przez jezdnię, bo pasy zobowiązują kierowcę na zatrzymanie się przed jegomościem?
myk