UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To bez pasów (których jest w Elblągu nasrane)nie potrafisz przejść przez jezdnię, bo pasy zobowiązują kierowcę na zatrzymanie się przed jegomościem?

myk

Anuluj