Wybrany wątek opinii
31 sierpnia rozpoczął się remont na ul. Marii Skłodowskiej-Curie a co z zakończeniem remontu ul. Moniuszki. Do dnia dzisiejszego nie ma oznaczonego przejścia dla pieszych przy skręcie w ul. Szymanowskiego. Ludzie chodzą "na czuja"w starym miejscu i tylko można liczyć, że nie będzie jakiegoś wypadku!A odpowiedzialne władze mają jak widać to w. .. wielkim poważaniu!Czas najwyższy żeby Departament Zarządu Dróg zainteresował się rozwiązaniem tej sprawy!!!M
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
I miało być zamontowane pionowe oznakowanie ograniczające prędkość pojazdów w godz. 22-6 do tej pory rak. Czy urzędujący czekają na tragiczny wypadek z opisem w internecie? Czy ta i westycja jest dokończona na ul. MONIUSZKI?
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
To bez pasów (których jest w Elblągu nasrane)nie potrafisz przejść przez jezdnię, bo pasy zobowiązują kierowcę na zatrzymanie się przed jegomościem?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1