Wybrany wątek opinii

31 sierpnia rozpoczął się remont na ul. Marii Skłodowskiej-Curie a co z zakończeniem remontu ul. Moniuszki. Do dnia dzisiejszego nie ma oznaczonego przejścia dla pieszych przy skręcie w ul. Szymanowskiego. Ludzie chodzą "na czuja"w starym miejscu i tylko można liczyć, że nie będzie jakiegoś wypadku!A odpowiedzialne władze mają jak widać to w. .. wielkim poważaniu!Czas najwyższy żeby Departament Zarządu Dróg zainteresował się rozwiązaniem tej sprawy!!!M
(2020.09.03)
I miało być zamontowane pionowe oznakowanie ograniczające prędkość pojazdów w godz. 22-6 do tej pory rak. Czy urzędujący czekają na tragiczny wypadek z opisem w internecie? Czy ta i westycja jest dokończona na ul. MONIUSZKI?
Pablozen (2020.09.03)
To bez pasów (których jest w Elblągu nasrane)nie potrafisz przejść przez jezdnię, bo pasy zobowiązują kierowcę na zatrzymanie się przed jegomościem?
myk (2020.09.04)
Powrót do komentarzy