A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na 100% to pani z tej klatki na zdjęciu
tam mieszka bardzo roszczeniowa rodzina i bardzo problemowa
PROBLEM toniemy z Wami!!!!
Bo na terenie wspólnoty macie ogródeczek, trawniczka, a parking robicie sobie z chodników i ulicy!!!!
Zgadzam się! Ogródeczki, altaneczki, trawniczka, a parking na ulicy! I jeszcze maja tupet socjaliści komunistyczni narzekać?! HA TFU!
I miało być zamontowane pionowe oznakowanie ograniczające prędkość pojazdów w godz. 22-6 do tej pory rak. Czy urzędujący czekają na tragiczny wypadek z opisem w internecie? Czy ta i westycja jest dokończona na ul. MONIUSZKI?
Czy to blok byłych funkcjonariuszy, zomo, ormo, sb, milicji i innych komuchów?
Dokładnie. Ten blok.
Komuchy do lopat !!! Precz z komuna !!! Precz z preczem !!!
@Wacek Dobke - Te Wacek, ty cheba jakis durnowaty jesteś
Ich sytuacja jest krytyczna, należy zwrócić się do ONZ o pomoc. Należy też dziękować Bogu za to, że śnieg nie padał przez ostatnie 2 dni. Jednak to wszystko może się zmienić w piątek. Sytuacja rozwija się dynamicznie
@koparkowy - Te koparkowy te chyba bij w kieleckie