48
03.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na 100% to pani z tej klatki na zdjęciu tam mieszka bardzo roszczeniowa rodzina i bardzo problemowa
(2020.09.03)

info

28  
  1
PROBLEM toniemy z Wami!!!! Bo na terenie wspólnoty macie ogródeczek, trawniczka, a parking robicie sobie z chodników i ulicy!!!!
Gosc888022 (2020.09.03)

info

35  
  0
Zgadzam się! Ogródeczki, altaneczki, trawniczka, a parking na ulicy! I jeszcze maja tupet socjaliści komunistyczni narzekać?! HA TFU!
Japetto (2020.09.03)

info

24  
  3
I miało być zamontowane pionowe oznakowanie ograniczające prędkość pojazdów w godz. 22-6 do tej pory rak. Czy urzędujący czekają na tragiczny wypadek z opisem w internecie? Czy ta i westycja jest dokończona na ul. MONIUSZKI?
Pablozen (2020.09.03)
Czy to blok byłych funkcjonariuszy, zomo, ormo, sb, milicji i innych komuchów?
(2020.09.03)
Dokładnie. Ten blok.
# (2020.09.03)
Komuchy do lopat !!! Precz z komuna !!! Precz z preczem !!!
Wacek Dobke (2020.09.03)
@Wacek Dobke - Te Wacek, ty cheba jakis durnowaty jesteś
koparkowy (2020.09.03)
Ich sytuacja jest krytyczna, należy zwrócić się do ONZ o pomoc. Należy też dziękować Bogu za to, że śnieg nie padał przez ostatnie 2 dni. Jednak to wszystko może się zmienić w piątek. Sytuacja rozwija się dynamicznie
Naprawdę? (2020.09.03)

info

11  
  1
@koparkowy - Te koparkowy te chyba bij w kieleckie
Wacek Dobke (2020.09.03)