UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobry post, tez tak uważam rzucic dzieciaka przez płot i niech ląduje na dwie nózki, to chyba nie jest az tak wiele za te 500 plus, moj kot -- jak tak robię, ląduje skubany na cztery łapy i nawet nie wie cwaniak, ze mogłby za ten wyczyn kasować niezłą kasę.
Kulą w płot i na dwie nózki