A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląg to zbieranina pegerusów i wsioków co im słoma z gumofilców wystaje to nie ma co się dziwic
Jacy rodzice takie wychowanie nic nie trzeba dodawać!!!!!
Witam czytelniczki i czytelników. Takie tam coś nie powinno nazywać się parkiem. Tam powinny być już kilkuletnie nasadzenia ładnych, typowo parkowych krzewów i drzew. W dzisiejszych czasach zatrudnienie architekta krajobrazu to nie problem. To jest szczególnie atrakcyjne miejsce w mieście ze względu na lokalizację i powinno być zagospodarowane z wielką troską. Pozdrawiam.
No ale jak? co za zdziwienie. Przecież to są te wasze inteligentne elbląskie dzieciaczki bezstresowego chowu.
@ Elblążanin. Niestety dzieci biorą przykład od swoich opiekunów, którzy również zaśmiecają. Nie można wszystkiego zganiać na najmłodszych.
To fakt, że 99% dzieciaków tam to patola, łącznie z rodzicami którzy tam stoją często.
@whorl - Tam wlasnie to robia! Chleja i ćpają. Widzialam nie raz!
To straszne :)już nigdy nie pójdę do parku, jestem przerażony
Proponuje nie sprzątać tego przez dwa miesiące, niech młodzież ma refleksje, a tak ktoś to przecież posprząta to jeb za siebie.
wniosek jest taki ze trzeba postawic tam na srodku kontener na smieci,