72
02.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg to zbieranina pegerusów i wsioków co im słoma z gumofilców wystaje to nie ma co się dziwic
korona (2020.09.02)
Jacy rodzice takie wychowanie nic nie trzeba dodawać!!!!!
Elblązanin (2020.09.02)

info

34  
  1
Witam czytelniczki i czytelników. Takie tam coś nie powinno nazywać się parkiem. Tam powinny być już kilkuletnie nasadzenia ładnych, typowo parkowych krzewów i drzew. W dzisiejszych czasach zatrudnienie architekta krajobrazu to nie problem. To jest szczególnie atrakcyjne miejsce w mieście ze względu na lokalizację i powinno być zagospodarowane z wielką troską. Pozdrawiam.
selavi (2020.09.02)

info

26  
  2
No ale jak? co za zdziwienie. Przecież to są te wasze inteligentne elbląskie dzieciaczki bezstresowego chowu.
(2020.09.02)

info

27  
  2
@ Elblążanin. Niestety dzieci biorą przykład od swoich opiekunów, którzy również zaśmiecają. Nie można wszystkiego zganiać na najmłodszych.
selavi (2020.09.02)

info

10  
  1
To fakt, że 99% dzieciaków tam to patola, łącznie z rodzicami którzy tam stoją często.
Jajko (2020.09.02)
@whorl - Tam wlasnie to robia! Chleja i ćpają. Widzialam nie raz!
Olimpia (2020.09.02)
To straszne :)już nigdy nie pójdę do parku, jestem przerażony
Judasz (2020.09.02)

info

8  
  2
Proponuje nie sprzątać tego przez dwa miesiące, niech młodzież ma refleksje, a tak ktoś to przecież posprząta to jeb za siebie.
niezalogowany (2020.09.02)

info

12  
  0
wniosek jest taki ze trzeba postawic tam na srodku kontener na smieci,
(2020.09.02)

info

14  
  1