UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to zbieranina pegerusów i wsioków co im słoma z gumofilców wystaje to nie ma co się dziwic
korona
Elbląg to zbieranina pegerusów i wsioków co im słoma z gumofilców wystaje to nie ma co się dziwic
korona