Wybrany wątek opinii

Elbląg to zbieranina pegerusów i wsioków co im słoma z gumofilców wystaje to nie ma co się dziwic
korona (2020.09.02)
@korona - To prawda, ja tu nikogo już nie znam, a żyje 50 lat od urodzenia w Elblągu widać to po zachowaniach ludzi przyjezdnych z okolicznych prowincji nie dbają o nic. .
(2020.09.02)
Powrót do komentarzy