Wybrany wątek opinii
Elbląg to zbieranina pegerusów i wsioków co im słoma z gumofilców wystaje to nie ma co się dziwic
Do moderacji
Odpowiedz
24
13
@korona - To prawda, ja tu nikogo już nie znam, a żyje 50 lat od urodzenia w Elblągu widać to po zachowaniach ludzi przyjezdnych z okolicznych prowincji nie dbają o nic. .
Do moderacji
Odpowiedz
7
2