UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuje nie sprzątać tego przez dwa miesiące, niech młodzież ma refleksje, a tak ktoś to przecież posprząta to jeb za siebie.

niezalogowany

Anuluj