UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam czytelniczki i czytelników. Takie tam coś nie powinno nazywać się parkiem. Tam powinny być już kilkuletnie nasadzenia ładnych, typowo parkowych krzewów i drzew. W dzisiejszych czasach zatrudnienie architekta krajobrazu to nie problem. To jest szczególnie atrakcyjne miejsce w mieście ze względu na lokalizację i powinno być zagospodarowane z wielką troską. Pozdrawiam.
selavi