UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ Elblążanin. Niestety dzieci biorą przykład od swoich opiekunów, którzy również zaśmiecają. Nie można wszystkiego zganiać na najmłodszych.

selavi

Anuluj