54
01.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podobnie jak tatarak.
(2020.09.01)
Burek Wojciech ma ksywę tatarak. Jest bezpłodny po chemioterapii.
(2020.09.02)
te myjnie to zło wcielone!!!! pralnie brudnych pieniedzy!!! kiedy skarbowka to w koncu zauwazy???
(2020.09.02)

info

2  
  0
Popieram. Do wczoraj tych nebow broniłam bo nie zauważyłam bo człowiek zagsniany. .. 2 tyg urlopu które spędziłam nigdzie nudząc się obserwowałam. .. i co robią NEBY a no właśnie jadę sobie 50km/h NEB wyprzedza by być pierwszy przede mną ale i tak spotykamy się przy czerwonej fali. To trzeba mieć nade. .we łbie. Nie wspomnę że neb nie używa mózgu przy zmianie pasa, zajerzadza mi drogę, mogłabym śmiało przyspieszyć i cały bok by mi wieśniak Nebraski malował. .i to jest myśl
(2020.09.02)
analizuje po swojemu ten wypadek trzechg samochodów Trzeba mocno uwazac z wyjazdami, w Elblagu juz jest ruch samochodów duzy w godz szczytu -bardzo duży spiesz sie powoli zyskane minuty, to zło konieczne a o w ypadek nie trudno. .przestrzegajmy przepisy ruchu drogowego p owstały dla naszego dobra, ruch na naszych drogach dojazdowych zawsze jest duzy i nie jest przestrzegana pr ed. dopuszcz. 50 km, nie raz trzeba poczekac kilka minut z wyjazdam, sa wszedzie znaki drogowe i trzeba je przestrzegać, tego wypadku by nie było --pospiech ibrak ostroznosci nie przestrzeganie przepisu.
emeryt staruszek kazio (2020.09.02)

info

0  
  0
a co ten golf tam robił przecież w tym miejscu nie ma parkingu ?????
kovalski (2020.09.02)

info

0  
  0
Elblążkowo to wiocha i ogólny brak kultury wśród kierowców
kim (2020.09.02)

info

0  
  0
A ty niby wielkomiejski pan? z NE nędzarz elbląski
(2020.09.02)
NE nędza elbląska
(2020.09.02)

info

0  
  0
Komentarze jak widać z metropolii? Włoszczowie z nędzy elbląskiej niech powtórzą na swoje zachowanie na ulicach prowincji Gdańska
(2020.09.02)

info

0  
  0