54
01.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale krzyżackie.
(2020.09.01)
Fidor będzie w temacie.
(2020.09.01)
@Ttttttt - Śmieć z ciebie. .. .
(2020.09.01)
W Winnie the Pooh też był Krzysiu.
(2020.09.01)
@Przepisy_sobie_zycie_sobie - sie tak wydaje, 50 km to duzo, jesli przy hamowaniu predkosc uderzenia wynosila 50km h to tak to wyglada, wez jedz 80km/h zacznij hamowac i gdy masz 50 na blacie walnij w slup czy inny samochod, tu jest dylemat mogl jechac i 150 ale uderzyl przy 50,dobrze ze nie jechal malym fiatem trup na miejscu
(2020.09.01)
Sirko kolega Patryk zobcował się z psem.
(2020.09.01)
Gdzie tam wideorejestrator bądź fotoradar.
(2020.09.01)
Tak, masz rację, jednak pisałem do najbliższego manewru. 100m do bramy i 100m do ronda. I w lewo; )bardzo się cieszę że ktoś mnie jednak rozumie :D
ASF (2020.09.01)
@ASF - Recykling. .. twarde słowo.
(2020.09.01)
do czech to ja mam za darmo
(2020.09.01)

info

0  
  0