A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale krzyżackie.
Fidor będzie w temacie.
@Ttttttt - Śmieć z ciebie. .. .
W Winnie the Pooh też był Krzysiu.
@Przepisy_sobie_zycie_sobie - sie tak wydaje, 50 km to duzo, jesli przy hamowaniu predkosc uderzenia wynosila 50km h to tak to wyglada, wez jedz 80km/h zacznij hamowac i gdy masz 50 na blacie walnij w slup czy inny samochod, tu jest dylemat mogl jechac i 150 ale uderzyl przy 50,dobrze ze nie jechal malym fiatem trup na miejscu
Sirko kolega Patryk zobcował się z psem.
Gdzie tam wideorejestrator bądź fotoradar.
Tak, masz rację, jednak pisałem do najbliższego manewru. 100m do bramy i 100m do ronda. I w lewo; )bardzo się cieszę że ktoś mnie jednak rozumie :D
@ASF - Recykling. .. twarde słowo.
do czech to ja mam za darmo