UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

analizuje po swojemu ten wypadek trzechg samochodów Trzeba mocno uwazac z wyjazdami, w Elblagu juz jest ruch samochodów duzy w godz szczytu -bardzo duży spiesz sie powoli zyskane minuty, to zło konieczne a o w ypadek nie trudno. .przestrzegajmy przepisy ruchu drogowego p owstały dla naszego dobra, ruch na naszych drogach dojazdowych zawsze jest duzy i nie jest przestrzegana pr ed. dopuszcz. 50 km, nie raz trzeba poczekac kilka minut z wyjazdam, sa wszedzie znaki drogowe i trzeba je przestrzegać, tego wypadku by nie było --pospiech ibrak ostroznosci nie przestrzeganie przepisu.

emeryt staruszek kazio