UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Popieram. Do wczoraj tych nebow broniłam bo nie zauważyłam bo człowiek zagsniany. .. 2 tyg urlopu które spędziłam nigdzie nudząc się obserwowałam. .. i co robią NEBY a no właśnie jadę sobie 50km/h NEB wyprzedza by być pierwszy przede mną ale i tak spotykamy się przy czerwonej fali. To trzeba mieć nade. .we łbie. Nie wspomnę że neb nie używa mózgu przy zmianie pasa, zajerzadza mi drogę, mogłabym śmiało przyspieszyć i cały bok by mi wieśniak Nebraski malował. .i to jest myśl