UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram. Do wczoraj tych nebow broniłam bo nie zauważyłam bo człowiek zagsniany. .. 2 tyg urlopu które spędziłam nigdzie nudząc się obserwowałam. .. i co robią NEBY a no właśnie jadę sobie 50km/h NEB wyprzedza by być pierwszy przede mną ale i tak spotykamy się przy czerwonej fali. To trzeba mieć nade. .we łbie. Nie wspomnę że neb nie używa mózgu przy zmianie pasa, zajerzadza mi drogę, mogłabym śmiało przyspieszyć i cały bok by mi wieśniak Nebraski malował. .i to jest myśl


Anuluj