Kolizja trzech aut na ul. Warszawskiej

54
01.09.2020
Kolizja trzech aut na ul. Warszawskiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (1 września) około godz. 12.15 na ul. Warszawskiej doszło do kolizji opla, skody i volkswagena. Pasażerka podróżująca oplem została zabrana do szpitala na badania. Przez około godzinę ruch w miejscu zdarzenia odbywał się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, mężczyzna kierujący oplem wyjeżdżając z myjni samochodowej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu skodą i doszło do zderzenia między pojazdami. Skoda uderzyła także w zaparkowanego przy ulicy volkswagena.

Pasażerka podróżująca oplem została zabrana do szpitala na badania. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Całe zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizję i ukarali kierowcę opla mandatem karnym. Przez około godzinę w miejscu kolizji ruch odbywał się z utrudnieniami, w wyniku czego w okolicy powstały korki.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gaz do dechy, jazda na zderzak. .. nie to nie może być prawda! Zawiniły warunki atmosferyczne! Lód był na drodze! Gdzie piaskarki są ja się pytam! Ci kierowcy jechali przepisowo i spokojnie.
Miszczowie kierownicy w akcji (2020.09.01)
Mistrzowie kierownicy !!!!
(2020.09.01)

info

13  
  7
Wypuścili się neby i nbry do metropolii na zakupy !!! Buhahaha
(2020.09.01)
To się nazywa mieć zdolności w prowadzeniu samochodu hahaha
Koń (2020.09.01)

info

8  
  7
Nebraski w akcji !!!!
Mietek podnietek (2020.09.01)
Jak to się stało, że takie uszkodzenia przy 50 km/h?
Przepisy_sobie_zycie_sobie (2020.09.01)
@Miszczowie kierownicy w akcji - Czytales artykuł czy tylko tytuł?
(2020.09.01)
Nie wiem kto dał zgodę na tą myjnie wyjazd fatalny skręcając w prawo w stronę miasta, duże natężenie ruchu, i mamy pierwszy i myślę że nie ostatni wypadek.
Piekarz (2020.09.01)
jeżdzo te wariaty po miescie Z Paslenka przyjado i sie rzondzom
(2020.09.01)

info

14  
  6
Ja mam pierwszeństwo więc jadę na pełnym gazie, a co mi tam !!! Żadnej kultury jazdy, krótko pisząc !
(2020.09.01)

info

9  
  2