A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bogdan się wabi.
szrot do szrota
nie gaszę lawety
A co miały do tego brudne giry? Ja się pytom gdzie byli rodzice. .. Za komuny było lepiej