Wybrany wątek opinii
Wypuścili się neby i nbry do metropolii na zakupy !!! Buhahaha
Do moderacji
Odpowiedz
22
30
Ooo jest miastowy, całe szczęście, że NE pięknie jeżdżą
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Jaka metropolia taka prowincja.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Ty człowieku uważasz, że rejestracja świadczy o czymkolwiek? Wiesz, że twój były prezydent też jest NEB? Wiesz ile ludzi z tego miasta się wyprowadza na wieś w okolice elbląga, bo większej zmiany nie odczuje? Cisza spokój, dom można wybudować w cenie mieszkań w Elblągu. Ilu Gdańszczan, Warszawiaków, Poznaniaków mieszka w okolicy Elbląg i ma NEBki? Wydaje Ci się, że elbląg to jest "miasto", gdzie w godzine przejdziesz w te i nazat - tak to wygląda :). Śmieszne, bardzo śmieszne :)
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
Traszke się gościu pohamuj miejska wszo
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Popieram. Do wczoraj tych nebow broniłam bo nie zauważyłam bo człowiek zagsniany. .. 2 tyg urlopu które spędziłam nigdzie nudząc się obserwowałam. .. i co robią NEBY a no właśnie jadę sobie 50km/h NEB wyprzedza by być pierwszy przede mną ale i tak spotykamy się przy czerwonej fali. To trzeba mieć nade. .we łbie. Nie wspomnę że neb nie używa mózgu przy zmianie pasa, zajerzadza mi drogę, mogłabym śmiało przyspieszyć i cały bok by mi wieśniak Nebraski malował. .i to jest myśl
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
A ty niby wielkomiejski pan? z NE nędzarz elbląski
Do moderacji
Odpowiedz
0
0