Wybrany wątek opinii

Wypuścili się neby i nbry do metropolii na zakupy !!! Buhahaha
(2020.09.01)
Ooo jest miastowy, całe szczęście, że NE pięknie jeżdżą
True (2020.09.01)
Jaka metropolia taka prowincja.
Mreck (2020.09.01)
Ty człowieku uważasz, że rejestracja świadczy o czymkolwiek? Wiesz, że twój były prezydent też jest NEB? Wiesz ile ludzi z tego miasta się wyprowadza na wieś w okolice elbląga, bo większej zmiany nie odczuje? Cisza spokój, dom można wybudować w cenie mieszkań w Elblągu. Ilu Gdańszczan, Warszawiaków, Poznaniaków mieszka w okolicy Elbląg i ma NEBki? Wydaje Ci się, że elbląg to jest "miasto", gdzie w godzine przejdziesz w te i nazat - tak to wygląda :). Śmieszne, bardzo śmieszne :)
Tralala (2020.09.01)
Traszke się gościu pohamuj miejska wszo
(2020.09.01)
Popieram. Do wczoraj tych nebow broniłam bo nie zauważyłam bo człowiek zagsniany. .. 2 tyg urlopu które spędziłam nigdzie nudząc się obserwowałam. .. i co robią NEBY a no właśnie jadę sobie 50km/h NEB wyprzedza by być pierwszy przede mną ale i tak spotykamy się przy czerwonej fali. To trzeba mieć nade. .we łbie. Nie wspomnę że neb nie używa mózgu przy zmianie pasa, zajerzadza mi drogę, mogłabym śmiało przyspieszyć i cały bok by mi wieśniak Nebraski malował. .i to jest myśl
(2020.09.02)
A ty niby wielkomiejski pan? z NE nędzarz elbląski
(2020.09.02)
Powrót do komentarzy