UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komentarze jak widać z metropolii? Włoszczowie z nędzy elbląskiej niech powtórzą na swoje zachowanie na ulicach prowincji Gdańska
Komentarze jak widać z metropolii? Włoszczowie z nędzy elbląskiej niech powtórzą na swoje zachowanie na ulicach prowincji Gdańska