58
27.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ludzie prawo jazdy się zdaje a nie kupuje. 70km/h to się jedzie do RADOMSKIEJ dlaczego? bo znak B-33 OBOWIĄZUJE tylko do najbliższego skrzyżowania czyli właśnie do ulicy Radomskiej ! Dalej jedziesz prędkością która obowiązuje po mieście czyli dla niedouczonych jest to 50km/h!!! Policja mogłaby tam stać żeby wyłapywać takich co myślą, że pojadą tam 70 przez cały most az do ronda heh
(2020.08.27)

info

15  
  0
Ile razy jadę tym mostem to myślę jakie trzeba było mieć wąskie horyzonty intelektualne aby wybudować takie wąskie g. .. ? przecież było od początku wiadomo, że to jest za wąskie i jest do d. .. .,
Www (2020.08.27)
Na tym moście jadąc w stronę ronda, mam zawsze jakiegoś jełopa 20 cm za sobą, który daje mi do zrozumienia, że mam nie jechać 50km tylko więcej. Niestety to jest tam baaaardzo częste. Znak 70,który mijamy dużo wcześniej obowiązuje tylko do najbliższego skrzyżowania, czyli do mostu. Dalej jedzie się 50.
mieszkaniecEl (2020.08.27)

info

18  
  0
Czy policja może tam częsciej stać?
(2020.08.27)

info

7  
  2
@Www - W tym mieście od lat mamy w ratuszu ludzi o wąskich horyzontach, a nawet występuje całkowity brak. Tak jak brak chodnika, a zwłaszcza ścieżki rowerowej.
Jajko (2020.08.27)
A czego Ty oczekujesz od takiego cymbala?
(2020.08.27)
@Phihihi - Autor artykułu w odróżnieniu do autora komentarza chodził do szkoły i przykładal się do nauki. Dlatego prawidłowo używa małej litery. Zasadą w języku polskim jest, że nazwy marki są traktowane jako własne i piszemy je z dużej litery. Natomiast nazwy poszczególnych aut jako wyrobow przemysłowych są pisane małą literą. Na przykład: w Czechach powstają samochody marki Skoda. Kupiłem wczoraj nową skode octawie. Więcej informacji można znaleźć w materiałach źródłowych.
BEZ ŚCIEM proszę (2020.08.27)
Ty jesteś cymbałem, wszystkiego w życiu nie przewidzisz gościu
(2020.08.27)
@Kazik wodzirej - Ja ci dam mojego grzecha wyzywać Wiktoria Grzegorzewska
Wiktoria Grzegorzewska (2020.08.27)
@Phihihi - Ja ci tam wieswagen wieśniaku walony !!!
W.g (2020.08.27)