UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Phihihi - Autor artykułu w odróżnieniu do autora komentarza chodził do szkoły i przykładal się do nauki. Dlatego prawidłowo używa małej litery. Zasadą w języku polskim jest, że nazwy marki są traktowane jako własne i piszemy je z dużej litery. Natomiast nazwy poszczególnych aut jako wyrobow przemysłowych są pisane małą literą. Na przykład: w Czechach powstają samochody marki Skoda. Kupiłem wczoraj nową skode octawie. Więcej informacji można znaleźć w materiałach źródłowych.

BEZ ŚCIEM proszę